O nás

Spoznajte príbeh FOTOpošty - Darčeky s fotkou od srdca

Ahojte priatelia!

Chceme sa s vami podeliť o náš príbeh. O príbeh FOTOposta.sk - a firmy Chránené dielne, s.r.o., ktorá už 20 rokov prináša ľuďom radosť! 

Viete, nie je nad to, keď môžete darovať svojim blízkym niečo naozaj jedinečné a osobné. Niečo, čo ich zaručene poteší a prekvapí. A presne také sú naše darčeky s fotkou!

20 rokov skúseností s potlačou

Naša cesta začala vo výrobe reklamných predmetov pre veľké firmy a reťazce. Postupne sme naše produkty dostali aj do regálov Kauflandu a COOP Jednoty. A viete, čo bolo ďalej?

Začali nás častejšie oslovovať priatelia s prosbami o potlač na tričká či hrnčeky. A vtedy nás to napadlo - prečo nesprístupniť personalizované darčeky úplne všetkým?

Vznik e-shopu FOTOposta.sk

A tak sa zrodila myšlienka e-shopu FOTOposta.sk. Chceli sme, aby si ľudia mohli jednoducho objednať kvalitné produkty s vlastnou fotkou aj cez mobil. A aby im bol darček doručený čo najrýchlejšie.

- Jednoduchá objednávka cez mobil 📱
- Rýchle dodanie ako priorita 🚚
- Viac ako 10 000 objednávok ročne 📈

Dnes máme na konte už tisíce spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. A to nás nesmierne teší!

Naše hodnoty a prístup

Viete, v čom sme iní? V tom, že do našej práce vkladáme srdce. A tiež v tom, že zamestnávame ľudí so zdravotným postihnutím. Sú to práve oni, ktorí pristupujú ku každej objednávke s maximálnou pozornosťou a láskou.

Keď nám zavoláte, odpovie vám naša skvelá Zdenka. Vždy ochotne poradí a pomôže. A keď nám pošlete fotku, skontroluje ju skúsený grafik, aby bola tlač čo najkvalitnejšia.

- Zamestnávame ľudí so zdravotným postihnutím ♿
- Skvelý zákaznícky servis na telefóne aj emaile 📞
- Precízna kontrola každej fotky pred tlačou 🖼️
- Kvalitné produkty za dostupné ceny 👌

FOTOposta je radosť a úsmev

Prečo to vlastne všetko robíme? Lebo nás to nesmierne napĺňa. Keď si predstavíme tie prekvapené a šťastné tváre ľudí, ktorí od vás dostanú darček s vlastnou fotkou, vieme, že to má zmysel.

Objednať si darček s fotkou od FOTOposta je tak jednoduché, ako napísať správu cez mobil. Ale radosť a prekvapenie, ktoré vyčarí, sa nedá opísať slovami. Je to ako objatie od blízkeho človeka. 💕

Tak čo, vybrali ste si už svoj darček s fotkou? Ak nie, smelo do toho!

- Potešte svojich blízkych originálnym prejavom lásky 🎁
- Objednajte jednoducho online a nechajte sa prekvapiť 🛒
- Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou 🤗

Keď si vyberiete FOTOpoštu, budete v tých najlepších rukách. O tom nepochybujte! Veď kto iný pristupuje k vašim objednávkam s takou láskou a starostlivosťou, ako by pripravoval darček pre vlastnú rodinu?

Ďakujeme, že ste si prečítali náš príbeh. Veríme, že vás inšpiroval a možno aj motivoval vybrať si originálny darček s fotkou pre svojich blízkych.

Teším sa na vás vo FOTOpošte!

 

Michal Baník a tím FOTOposta.sk ❤️